Vysoká škola podnikání, a. s. Ostrava > Studentská Residence Slezská > Aktuality > Pozvánka na unikátní konferenci „TRANSFORMACE SPOLEČNOSTI, EKONOMIKY A PODNIKÁNÍ“

Pozvánka na unikátní...

Vážení přátelé,

žijeme v éře akcelerující změny. Vnímáme a sdílíme tím velkou výzvu pro nás pro všechny: Jak pochopit, přizpůsobit se a uspět za nových, bezprecedentních podmínek v ekonomice i podnikání? Pozvali jsme dvě skupiny přednášejících: Přední ekonomy a úspěšné podnikatele a manažery, abychom jim umožnili představit své pohledy, konfrontovat je v debatě a formulovat potřebná poznání a doporučení jak dál. Světové dění nám opakovaně připomíná, že tradiční pohledy, praktiky a inspirace už nestačí: Je třeba vědět, co se děje a proč. Pouze spolehlivá diagnóza může vést k efektivní léčbě. Seznamte se prosím s přiloženou pozvánkou na konferenci nadace ZET:

„Jak přežít a uspět v novém světě podnikání „, dne 19. května 2016, na Vysoké škole obchodní v Praze. (Pozvánku můžete sdílet i se spolupracovníky ze svého okolí, než vyčerpáme účastnickou kapacitu.).

Více informací o programu naleznete ZDE.


  • Klidné ubytování v blízkosti ZOO Ostrava

    Vážení návštěvníci, vítáme Vás na stránkách Studentské Residence Slezská, ubytovacího zařízení při Vysoké škole podnikání a.s. nacházejícího se v příjemné a klidné lokalitě Slezské Ostravy. Pokud plánujete výlet do naší moravskoslezské metropole, nabízíme vám dostupné ubytování v rekonstruovaných prostorách s bezdrátovým připojením k internetu, nepřetržitě otevřenou recepci a parkováním zdarma. Hosté Studentské Residence Slezská mohou využít […]

    Více informací
  • Pěti úrovňové vzdělávání

    Vytvořili jsme zcela nový koncept vzdělávání. Učinili jsme významný krok v rozvoji, vytvořili jsme první čistě vzdělávací holdingovou společnost s názvem Akademická aliance. Skupinu tvoří vzdělávací instituce: Vysoká škola podnikání, Mateřská a škola Montessori, Moravskoslezská obchodní akademie a Soukromá vyšší odborná škola podnikatelská. V České republice tak vznikl ojedinělý koncept kontinuálního pěti úrovňového vzdělávání.

    Více informací

Rezervace

Rezervujte svůj pokoj již dnes. Dostupná a klidná lokalita v blízkosti ZOO Ostrava s parkováním ZDARMA!

Rezervace ubytování